Informační lišta
na přehled článků

Ramínka na oblečení

Vaše oblečení si zaslouží tu nejlepší péči. Pověste své oblíbené módní kousky na luxusní ramínka Mekko. Jsou vyrobena z buku a osazena pevnými otočnými kovovými háky, které udrží i těžké tkaniny. Ramínka na oblečení dodáváme v různých variantách podle typů oděvů.

Šatní ramínka nám mají sloužit co nejdéle

Očekáváme od nich, že neponičí zavěšené oblečení. Ramínka musí být ideálně tvarovaná, aby se oblečení neprověšovalo a nezatrhávaly se nitě.
 
Pokud nešetříte na oblečení a ve vašem šatníku máte i nákladnější oděvy, doporučujeme investovat i do ramínek. Jen tak zaručíte svým oděvním kouskům šetrnou péči. Naše buková ramínka jsou téměř nesmrtelná a jejich životnost se počítá na desetiletí.

Prohlédnout si ramínka

Ramínka na oblečení

Ramínka Mekko visí i v nejlepším hotelu v Evropě

Luxusní butikový hotel U Zlaté studně se nachází v samém jádru historického centra v Praze. Užijete si tu malebné výhledy, exkluzivní servis a další služby na světové úrovni. Jeho kvality potvrdila anketa TripAdviseru v roce 2016, kdy hotel dostal ocenění nejlepšího hotelu v Evropě a zároveň 3. nejlepšího hotelu na světě. Podívejte se na fotografie z hotelu. Jsme nadšení, že všechny pokoje hotelu jsou vybaveny našemi ramínky.

Ramínko Mekko

Další články