Laserové ozdobení ramínek

Ramínka podle výběru si můžete ozdobit podle svého

Laserovým gravírováním proměníte ramínko v originální kousek. Do bukového dřeva dokážeme vygravírovat libovolný text, monogram, jméno nebo jednoduchý symbol. Cena gravírování je 180 Kč. Limity neklademe. Gravírujeme už od 1 ramínka, při větším množství dostanete slevu. Podívejte se na ramínka pro oblek, bundy, košile i sukně, která si můžete ozdobit gravírováním.

Prohlédnout ramínka

Gravírování ramínek Mekko
 

Zvolte si vlastní font na ramínka

8/8
Zde se objeví text
Tento náhled je pouze ilustrační

Vyberte si font a podívejte se, jak bude vašemu ramínku slušet

Je to jen na vás. Vyberte si druh písma, kterým můžete vrýt svoji představu do ramínka. Podívejte se detailně na jednotlivé fonty a zkuste si, jak budou vašemu ramínku slušet.

Prohlédnout fonty

Gravírování ramínek Mekko

Překvapte své blízké dárkem, který ještě nikdy nedostali

Chcete své blízké překvapit a zároveň potěšit neobyčejným a originálním dárkem? Nechte jim ramínko ozdobit vlastním monogramem, jménem, osobitým vzkazem nebo obrázkem.
Laserové zdobení ramínek

Na detailech záleží. Logo na ramínku udělá na hosty dojem

Vlastníte hotel, krejčovský salón nebo módní butik? Nechte svou značku vyniknout a vtiskněte své firemní logo do ramínek. Spolu vytvoříme ramínka, která vás odliší a podpoří váš brand.
Laserové gravírování

Co si před gravírováním přichystat?

Pokud chcete gravírovat monogram, stačí si v Košíku u ramínka vybrat některých z předpřipravených fontů. V případě, že chcete gravírovat logo, stačí dodat jeho černobílou verzi ve vektoru (křivkách). Pokud nemáte logo  ani detailnější představu, domluvíme se individuálně po odeslání objednávky.
Prohlédnout ramínka Mekko