Informační lišta
na přehled článků

Nová šatna

Při zařizování nové šatny musíte myslet na spoustu věcí. Tou zásadní je výběr místa. Otázka, jestli šatnu vybudovat "na zelené louce", nebo jí dát prostor na původním místě, si zodpovězte hned na začátku. Pak se zamyslete nad nábytkem a jeho rozmístěním. Starověcí Řekové skladovali šaty v truhlách. Stejný koncept sledovala i středověká Evropa. Šatní skříně dnešního typu se objevily až v Baroku a od té doby prošly velkou proměnou. Co se však nezměnilo je estetická a společenská funkce šaten. I dnes platí, že i ty nejmenší detaily mají důležitý význam. Nepostradatelná pro celkový dojem z nové šatny jsou například "prostá" šatní ramínka.
Nová šatna

Ramínka Mekko dají vaší nové šatně jedinečnou tvář

Ramínka Mekko se brzy stanou nerozlučným funkčním doplňkem vaší nové šatny. Precizní zpracování a jedinečný design bude těšit nejen vás, ale i návštěvu. Zkrátka, zpracování z masivního bukového dřeva a pevných kovových háku dělá z luxusních ramínek Mekko skutečný klenot vašeho šatníku nebo věšáku.
    • Kovové háky udrží i extrémně těžké bundy a obleky.
    • Sako ani další oblečení se díky ideálním proporcím ramínka neprověsí.
    • Protiskluzový povrch kalhotové tyče zabraňuje sklouzávání oděvů.
    • Masivní bukové zpracování se vyznačuje osobitým designem.
 

Přesvědčte se sami. Navštivte náš e-shop

Přemýšlete nad tím, jaké ramínko by se zrovna do vaší skříně nebo na věšák hodilo nejlépe? Chcete si vybrat jedineční bukový skvost, na který bude skutečně radost pohledět? Zabrouzdejte do našeho e-shopu.

Prohlédnout si ramínka

Šatna s ramínky Mekko

Pro jedinečnost bytů i hotelových pokojů

Luxusní ramínka Mekko dodáváme všem zákazníků, kteří si zakládají na jedinečnosti a preciznosti. Našimi zákazníky jsou ty nejlépe hodnocené hotely.
 
 
 Hotel Aria  Hotel GlassHouse  Hotel Golden Well

Další články