Informační lišta
na přehled článků

Šatna v domě

Stavíte si nový dům nebo plánujete rekonstrukci toho starého? Pokud vám to prostor dovolí, nezapomeňte počítat se šatnou. Prakticky zařízená šatna v domě vám zajistí komfort a pohodlí.

Zapomeňte na uspěchaná rána. Chytře promyšlená šatna ušetří čas i vaše nervy

Šatna v domě
Každodenní lovení oblečení z hloubi vaší skříně a hledání vhodného outfitu dokáže pořádně vyčerpat. Proč nemít své kousky přehledně uspořádané a vědět, kam pro svůj oblíbený kousek sáhnout. Při zařizování domácí šatny si všechno důkladně promyslete. Nezapomínejte ani na drobné detaily, jako jsou kvalitní šatní ramínka.

Žádná šatna se samozřejmě neobejde bez ramínek

Pokud bojujete s každým centimetrem místa, není od věci si organizaci šatny pořádně promyslet. Nejvíc místa ušetříte, když svoje oblečení pověsíte na ramínka. Kvalitní a spolehlivá šatní ramínka jsou srdcem šatny. Proto se vyplatí na nich nešetřit.
 
Libujete si v elegantním designu? Pak vás buková ramínka zaručeně nadchnou. Přesně taková šatní ramínka vyrábí Mekko. Masivní bukové dřevo v kombinaci s pevným kovovým hákem vnesou do šatny dotek luxusu.

Bukové ramínko Mekko se stane ozdobou vaší šatny. Každý kousek je jedinečný

V bukovém dřevě se odráží krása a neopakovatelnost přírodního materiálu. Každé ramínko od Mekka je tak ryzím originálem.

Prohlédnout ramínka Mekko

Dřevěné ramínko

Vyrábíme ramínka pro všechny typy oděvů

Na každý typ oděvu se hodí jiné šatní ramínko. Jeho tvar by měl odrážet siluetu jednotlivých svršků. Ramínka pro kabát, sako nebo bundu jsou v ramenní části rozšířená, aby unesla větší tíhu a nedocházelo k deformaci oblečení. Na košile pak postačí ramínka s užším profilem. Pohyblivé kovové klipy umožní zavěšení kalhot či sukní. Pro celý oblek nebo kalhoty s košilí jsou pak ideální ramínka s protiskluzovou kalhotovou tyčí.

Další články