na přehled článků

Ramínko

Není šatní ramínko jako ramínko. Každé ramínko z naší dílny je vyrobeno z tradičního materiálu - ze dřeva. Preferujeme pevné a pohledově hezké bukové dřevo, které je pro svou pevnost a odolnost pro výrobu ramínek vhodné. Masivní dřevo s bytelným kovovým hákem tvoří jedinečné spojení. Máme vyzkoušeno, že takové ramínko dlouho vydrží a unese nápor těžkých oděvů.

Mekko vyrábí ramínka pro různé typy oblečení

Jejich vyladěný tvar respektuje potřeby jednotlivých kousků oděvu tak, aby se neponičily.

Prohlédnout ramínka Mekko

Ramínko Mekko

Ramínko na košile, trička a lehké svetříky

Košilové ramínko má elegantní tvar a úzký profil, který přesně kopíruje linii ramen. Vyrábíme ho ve dvou variantách. Klasické ramínko opatřené kalhotovou tyčí a variantu bez tyče.

Ramínko na kalhoty a sukně

Pro kalhoty, sukně i pouzdrové šaty je navrženo ramínko s pevnými kovovými klipy. Skřipce se dají lehce posunout a tím si ramínko nastavíte na potřebnou šířku. Další možností je pověsit kalhoty a sukně přes kalhotovou tyč klasického ramínka. Povrch tyče je opatřen semišem a oblečení z něj tak nesklouzne.

Ramínko pro sako, kabát a bundu

Těžší svršky vyžadují větší oporu, kterou jim dává speciálně navržené ramínko s rozšířenými konci v ramenou. Bukový masiv a pevný kovový hák snesou i dlouhodobou zátěž. Rozšířené konce nabízejí ramínko na sako, kabát a bundu nebo oblekové ramínko.

Další články