Informační lišta
na přehled článků
Ramínko na kalhoty

Ramínka na kalhoty

Mějte svoje kalhoty a sukně vždy perfektně nažehlené a připravené rovnou na nošení. Pověste je na kalhotové ramínko. Ze semišové tyče ani z klipů kalhoty na zem nespadnou.

Ramínko na kalhoty nabízíme ve více variantách. Solitéry s klipy a kalhotová tyč na klasickém ramínku

Kalhotové ramínko s klipy

Kalhoty nebo sukně můžete zavěsit na speciální ramínko. Elegantní bukové ramínko s kovovými klipy je díky úzkému profilu skladné a zbytečně nezabírá místo. Pohyblivé klipy se dají podle potřeby pohodlně nastavit a šířku ramínka si tak upravíte svému oblečení na míru. Vybrat si můžete i délku, barvu a zpracování ramínka.

Ramínko s kalhotovou tyčí

Druhou variantou ramínka na zavěšení kalhot je klasické ramínko opatřené tyčí na kalhoty. Kalhotová tyč je potažena broušenou kůží, ze které kalhoty nesklouznou. Kromě kalhot zavěsíte na ramínko i košili nebo celý společenský oblek.

Kalhotová ramínka s klipy

V nabídce máme hned někllik variant kalhotových ramínek. Jednou z možností jsou ramínka s kovovými klipy, která jsou ideální pro zavěšení kalhot nebo sukní. Naše elegantní buková ramínka s klipy mají úzký profil, díky čemuž nezabírají zbytečně místo ve vaší skříni. Klipy jsou pohyblivé, takže si je můžete pohodlně nastavit podle potřeby a přizpůsobit šířku ramínka svému oblečení. Navíc si můžete vybrat z různých délek, barev a provedení ramínka, aby odpovídalo vašim preferencím a stylu.

Ramínka s kalhotovou tyčí

Další variantou jsou ramínka s kalhotovou tyčí, která nabízejí praktičnost a eleganci. Tyto klasická ramínka jsou vybavena speciální tyčí potaženou broušenou kůží, která zajistí, že kalhoty nekloužou a zůstávají pevně na místě. Tato ramínka nejsou určena pouze pro kalhoty, ale můžete na ně zavěsit také košile nebo kompletní společenský oblek. Kalhotová tyč je skvělým řešením pro udržení vašich kalhot v perfektním stavu, bez vrásek nebo zmačkání.

Spektrum ramínek

Nabízíme vám tak široké spektrum kalhotových ramínek, která vám umožní optimalizovat uspořádání vaší skříně a zajistit, aby vaše oblečení vždy vypadalo skvěle. Každé ramínko je pečlivě navrženo a vyrobeno s ohledem na kvalitu, estetiku a funkčnost, abychom vám poskytli perfektní prostředky pro skladování a prezentaci vaší módní kolekce.

Nechte se inspirovat. Podívejte se na kompletní nabídku ramínek

Ať už hledáte ramínko na kalhoty, sukni, bundu nebo těžký kabát a další oblečení, u Mekko si z nabídky určitě vyberte. Podívejte na precizně zpracovaná luxusní ramínka, která rozzáří vaši šatní skříň.

Prohlédnout si ramínka

Kolekce ramínek

Další články