Informační lišta
na přehled článků

Luxusní dřevěná ramínka

Obklopujete se rádi krásnými doplňky s dotekem přírody? My tomu rozumíme. Jedinečnost přírodního dřeva dokáže vnést do domova neobyčejný pocit luxusu, ale i navodit příjemnou hřejivou atmosféru. Proč si ho tedy nedopřát v každém detailu. Pořiďte si do své šatny luxusní dřevěná ramínka.
Luxusní dřevěná ramínka
icon1
Vysoká nosnost
icon3
Precizní zpracování
icon6
Kvalitní bukové dřevo

Šatní ramínka z masivního bukového dřeva vás zaručeně nadchnou

Dřevo v kombinaci s kovem je dokonalé spojení. Vyjadřuje eleganci a luxus zároveň. Masivní bukové dřevo má jemnou strukturu, která na šatních ramínkách skvěle vynikne. Ramínka vyrábíme v mnoha rozměrových variantách podle typu oděvu. Luxusní dřevěná ramínka Mekko se stanou ozdobou vaší šatní skříně.

Ramínka Mekko visí i v nejlepším hotelu v Evropě

Luxusní butikový hotel U Zlaté studně se nachází v samém jádru historického centra v Praze. Užijete si tu malebné výhledy, exkluzivní servis a další služby na světové úrovni. Jeho kvality potvrdila anketa TripAdviseru v roce 2016, kdy hotel dostal ocenění nejlepšího hotelu v Evropě a zároveň 3. nejlepšího hotelu na světě. Podívejte se na fotografie z hotelu. Jsme nadšení, že všechny pokoje hotelu jsou vybaveny našemi ramínky.

Ramínko Mekko

Další články