Informační lišta
na přehled článků

Luxusní dárky

Pod luxusními dárky si každý většinou vybaví lahve s alkoholem, elektroniku, drahé kabelky nebo košile. Udělejte svým blízkým radost a překvapte tentokrát něčím netradičním. Darujte designová ramínka, která jim vydrží po celý život

Ramínka jako luxusní designové dárky potěší i náročné

  • všechny typy ramínek spojuje nadčasový design
  • jsou vyrobena z bukového masivu a osazena otočným ocelovým hákem
  • tvar ramínek odpovídá různým typům oblečení
  • kvalitní kovové háky bez problému udrží i těžké zimní kabáty
  • sjednocený styl ramínek vnese do šatníku řád
Luxusní dárek

Luxusní dárky pro muže

Hledáte dárek pro muže, který má styl? V kolekci šatních ramínek si určitě vyberete.
 
Pro pány, kteří se neobejdou bez obleku, máme speciálně navržená obleková ramínka. Jejich tvar je rošířený v ramenou a poskytne tak saku perfektní oporu. Ramínka jsou doplněna o kalhotovou tyč, pokrytou neklouzavým semišem. Kalhoty přes tyč jednoduše přehnou a nespadnou. Můžete si vybrat světlou nebo tmavou variantu.
Pro těžké svršky se hodí masivní a bytelná ramínka na saka, kabáty, bundy a jiné těžké oblečení. Stejně jako oblekové ramínko má rozšířené konce. Masivní bukové dřevo ve spojení s flexibilně otočným ocelovým hákem bez problémů unese i tíhu zimních kabátů a bund.
Košilová ramínka vnesou do šatníku řád. Mají úzký profil, nezaberou tak ve skříni moc místa. S otočným kovovým hákem se lehce manipuluje, směr háku si tak nastavíte podle potřeby a košile na šatní tyči zůstanou pěkně srovnané. Košilová ramínka nabízíme ve dvou variantách, s kalhotovou tyčí a bez tyče. Ramínko bez kalhotové tyče máme ve světlém i tmavém provedení.
Žádný opravdový elegán se neobejde bez kalhot s perfektně nažehlenými puky. Pro kalhoty tu máme speciální ramínko s pevnými kovovými klipy. Kalhoty na ramínku drží jako přibité, klipy je pevně sepnou v pase a nepustí na zem. Klipy se navíc dají pohodlně nastavit podle šířky kalhot.

Luxusní dárky pro ženy

Nevíte si rady s dárkem pro dámu, která se jen tak s něčím nespokojí? Buková šatní ramínka potěší i tu nejnáročnější ženu.
 
V kolekci ramínek Mekko nemůžou chybět ramínka na sukně. Stejně jako kalhotové ramínko pro pány, i to sukňové má díky pohyblivým klipům nastavitelnou šířku. Klipy bez obav udrží i kalhoty a těžké pouzdrové šaty, proto se nestane, že se budou válet na dně šatní skříně.
 
 
V pořizování dalších nezbytných módních kousků se nenechte omezovat. Pro majitelky velké spousty triček, halenek a světříků nejrůznějších barev a střihů máme úsporná košilová ramínka. Úzký profil ramínek ušetří místo ve skříni a vejde se tak do ní spousta dalšího oblečení. 
Také ženy si můžou bez obav pořídit těžké zimní kabáty. Pro objemnější dámské svršky máme ramínko na sako, kabát a bundu

Další články