Informační lišta
na přehled článků
Překvapte ženu originálními dárky z luxusních materiálů, které s jistotou využije v každodenním životě. Elegantní buková ramínka s praktickými otočnými háky potěší i velmi náročnou dámu. Krásné doplňky dodají její šatně punc jedinečnosti.

Designoví pomocníci dají její skříň do latě

Designová ramínka Mekko se vyrábějí z bukového masivu. Každý kus je díky odlišné struktuře dřeva naprostý originál. Ramínka svým tvarem odpovídají typu oblečení, pro které jsou určena. Pomáhají oděvům zachovávat správný tvar a to i po letech sedí na postavě jako ulité.

Prohlédnout si ramínka

Luxusní dárky pro ženu

Darujte ženě luxusní dárky, které jí hned tak nesejdou z očí

Objevit originální dárek pro ženu je někdy docela obtíž. Parfémem, šperkem či kabelkou nejspíš už moc nepřekvapíte. Ale šatní ramínka určitě ještě nikdy nedostala.
 
A protože každá žena se cítí nejlépe ve svém šatním království, o to víc ji potěší, když její budoár bude jako vystřižený. Na ramínka Mekko si lehce pověsí všechny své módní kousky. Získá tak nad svou šatnou dokonalý přehled. Vyrábíme totiž ramínka pro každý typ oblečení.
Designová ramínka už se postarají, aby skříň byla přehledná. Každá žena v ní pak ráno rychle najde, co si vzít na sebe. A to je k nezaplacení.
icon2
Exkluzivita a jedinečnost
icon3
Precizní zpracování
icon5
Nadčasový design

Nechte si ramínka zabalit jako dárek

Ramínka dodáme v elegantní dárkové krabici, vyrobené z recyklovaného kartonu. Nemusíte si tak dělat žádné starosti s jejich balením a ramínko můžete rovnou předat do jejích rukou.

Prohlédnout dárková balení

Dárkově zabalené ramínko

Další články