Informační lišta
na přehled článků
Sehnat každý rok originální dárek, který by náročné muže potěšil, není jen tak. Dostávat stále dokola lahve tvrdého alkoholu, košile nebo psací pera není žádná výhra. Vaše starosti s luxusními dárky pro muže k narozeninám vyřešíme letos za vás. Udělejte konečně vašim mužským polovičkám radost něčím originálním, co využijí každý den. Pořiďte jim do šatny luxusní ramínka z bukového dřeva.
Luxusní dárky pro muže k narozeninám

Designová ramínka z masivu mužům poslouží každý den po zbytek života

Dokonalé spojení dřeva a kovu jako luxusní a praktický dárek v jednom

Šatní ramínka Mekko vyrábíme z masivuruční výroba dělá z každého kusu originál. Kresba dřeva je na každém ramínku jiná. Mužný tvar bukového těla a silná konstrukce otočného háku zajistí pánským oděvům dokonalou oporu. Oblečení se nezmačká a podrží si svůj původní tvar. O to se postarají designová ramínka na kabáty, košile i kalhoty. Luxusní dárky v podobě šatních ramínek potěší i náročné muže.
Luxusní ramínka pro muže k narozeninám

Z nabídky ramínek Mekko si vyberete

Z bukového dřeva vyrábíme ramínka pro různé typy oblečení. Na své si tak přijdou majitelé plného šatníku košil a triček všech barev a střihů, pro které nabízíme ramínka v úsporném provedení. Kalhoty si pověsí na ramínko s pevnými kovovými klipy nebo přehnou přes kalhotovou tyč klasického ramínka. Kalhotová tyč je součástí košilového ramínka a najdete ji také u ramínka na pánský oblek. Těžké zimní svršky pak s jistotou unese ramínko na sako, kabát a bundu.

Další články