Informační lišta
na přehled článků
Luxusní dárky pro muže k narozeninám

Luxusní dárky pro muže k narozeninám

Sehnat každý rok originální dárek, který by náročné muže potěšil, není jen tak. Dostávat stále dokola lahve tvrdého alkoholu, košile nebo psací pera není žádná výhra. Vaše starosti s luxusními dárky pro muže k narozeninám vyřešíme letos za vás. Udělejte konečně vašim mužským polovičkám radost něčím originálním, co využijí každý den. Pořiďte jim do šatny luxusní ramínka z bukového dřeva.

Dokonalé spojení dřeva a kovu jako luxusní a praktický dárek v jednom

Šatní ramínka Mekko vyrábíme z masivuruční výroba dělá z každého kusu originál. Kresba dřeva je na každém ramínku jiná. Mužný tvar bukového těla a silná konstrukce otočného háku zajistí pánským oděvům dokonalou oporu. Oblečení se nezmačká a podrží si svůj původní tvar. O to se postarají designová ramínka na kabáty, košile i kalhoty. Luxusní dárky v podobě šatních ramínek potěší i náročné muže.
Luxusní ramínka pro muže k narozeninám

Designová ramínka z masivu mužům poslouží každý den po zbytek života

Z nabídky ramínek Mekko si vyberete

Z bukového dřeva vyrábíme ramínka pro různé typy oblečení. Na své si tak přijdou majitelé plného šatníku košil a triček všech barev a střihů, pro které nabízíme ramínka v úsporném provedení. Kalhoty si pověsí na ramínko s pevnými kovovými klipy nebo přehnou přes kalhotovou tyč klasického ramínka. Kalhotová tyč je součástí košilového ramínka a najdete ji také u ramínka na pánský oblek. Těžké zimní svršky pak s jistotou unese ramínko na sako, kabát a bundu.

Další články