Informační lišta
na přehled článků

Luxusní dárek pro manželku

Vymyslet luxusní dárek pro manželku je občas věda. Nechte letos parfémy, kabelky i elektroniku ležet v obchodech. Překvapte ji originálním dárkem, které využije každý den. Darujte jí kolekci krásných šatních ramínek z bukového dřeva. K výročí, k narozeninám, na Vánoce nebo na Valentýna, designový dárek ji vždy potěší. 

Luxusní dárek pro manželku může být užitečný 

Designová šatní ramínka jsou vyráběna ručně z masivu bukového dřeva, proto nejspíše poslouží i dalším generacím. Jejich tvar je přizpůsoben různým typům oblečení. Sukně, halenky, košile nebo kalhoty se tak nevyvěsí a perfektně sedí postavě.

Prohlédnout si ramínka

Luxusní dárek pro manželku

Ramínka jsou vyráběna s láskou

Mekko si při výrobě ramínek zakládá na precizním zpracování. Stejně jako při výrobě, ani ve výběru materiálů neděláme kompromisy. Bukový masiv se pro výrobu ramínek hodí nejlépe. Jeho odolnost, pevnost a pružnost zaručuje, že ramínko udrží i těžké kabáty. V kombinaci s elegantním ocelovým hákem tvoří navíc dokonalé a nadčasové spojení.
icon1
Vysoká nosnost
icon2
Exkluzivita a jedinečnost
icon3
Precizní zpracování

Nechte si ramínko pro manželku zabalit jako dárek

Pro ramínka máme na míru vyrobené dárkové boxy. Není proto třeba dělat si starosti s balením dárku. Ramínko v luxusní krabici můžete hned předat.

Prohlédnout dárkové balení

Luxusně zabalený dárek pro manželku

Další články