na přehled článků

Jak uspořádat skříň

Míváte po ránu naspěch, ale pokaždé se zarazíte před svým šatníkem s marnou snahou najít co nejrychleji něco na sebe? Nezdržujte se neustálým přehrabováním v hromadě módních kousků. Správně organizovaná skříň vám ušetří čas s výběrem celého vašeho outfitu. Jak uspořádat skříň, aby byla pěkně přehledná?
jak uspořádat skříň

Buďte kreativní. Každý centimetr místa ve skříni můžete chytře využít 

Při organizaci šatní skříně se stačí držet jednoduchých zásad. Skříň by měla být především praktická a funkční. Berte v úvahu prostorové dispozice i množství šatstva a doplňků, které do ní potřebujete umístit. Jen tak budete mít všechny módní nezbytnosti na jednom místě.

Police, úložné boxy i praktická šatní ramínka vám usnadní organizaci šatníku

Základní vybavení skříní většinou tvoří policová část a šatní tyč na ramínka. Na policích najdou své místo kabelky a tašky. I vlněné svetry si zaslouží pečlivě poskládat. Na ramínkách by se mohly prověsit a zdeformovat. Pod šatní tyč pak umístěte jednoduchý vyklápěcí nebo vysouvací botník. Nezapomeňte využít úložných boxů na drobné doplňky a šperky.

Věnujte svému oblečení náležitou péči. Oblečení pověšené na ramínkách se neničí

Prohlédnout si ramínka

Oblečení na ramínku Mekko
icon1
Vysoká nosnost
icon2
Exkluzivita a jedinečnost
icon3
Precizní zpracování
Kvalitní ramínka jsou nezbytnou součástí šatní skříně. Udrží všechno vaše oblečení ve skvělé formě. Každý typ oděvu si však zaslouží ramínko na míru svému tvaru. A přesně taková jsou luxusní ramínka Mekko. Svou siluetou kopírují tvar jednotlivých svršků.
 
  • Jste hrdým majitelem spousty triček nebo košil nejrůznějších střihů a barev? Pověste je všechny na košilová ramínka. Odpadne dlouhé přehrabování v kupičkách a vyhnete se pomačkání nažehlených kousků.
  • Bundy, sako, kabáty nebo i celý oblek pověste na ramínka s rožšířeným koncem. Tělo ramínka je navržené tak, aby udrželo i těžké svršky.
  • Pro kalhoty a sukně máme speciálně navržené ramínko s klipy. Kovové klipy jsou pohyblivé a umožní tak nastavit si šířku ramínka podle potřeb.

Další články