Informační lišta
na přehled článků

Jak uspořádat skříň

Míváte po ránu naspěch, ale pokaždé se zarazíte před svým šatníkem s marnou snahou najít co nejrychleji něco na sebe? Nezdržujte se neustálým přehrabováním v hromadě módních kousků. Správně organizovaná skříň vám ušetří čas s výběrem celého vašeho outfitu. Jak uspořádat skříň, aby byla pěkně přehledná?
jak uspořádat skříň

Buďte kreativní. Každý centimetr místa ve skříni můžete chytře využít 

Při organizaci šatní skříně se stačí držet jednoduchých zásad. Skříň by měla být především praktická a funkční. Berte v úvahu prostorové dispozice i množství šatstva a doplňků, které do ní potřebujete umístit. Jen tak budete mít všechny módní nezbytnosti na jednom místě.

Police, úložné boxy i praktická šatní ramínka vám usnadní organizaci šatníku

Základní vybavení skříní většinou tvoří policová část a šatní tyč na ramínka. Na policích najdou své místo kabelky a tašky. I vlněné svetry si zaslouží pečlivě poskládat. Na ramínkách by se mohly prověsit a zdeformovat. Pod šatní tyč pak umístěte jednoduchý vyklápěcí nebo vysouvací botník. Nezapomeňte využít úložných boxů na drobné doplňky a šperky.

Věnujte svému oblečení náležitou péči. Oblečení pověšené na ramínkách se neničí

Prohlédnout si ramínka

Oblečení na ramínku Mekko
icon1
Vysoká nosnost
icon2
Exkluzivita a jedinečnost
icon3
Precizní zpracování
Kvalitní ramínka jsou nezbytnou součástí šatní skříně. Udrží všechno vaše oblečení ve skvělé formě. Každý typ oděvu si však zaslouží ramínko na míru svému tvaru. A přesně taková jsou luxusní ramínka Mekko. Svou siluetou kopírují tvar jednotlivých svršků.
 
  • Jste hrdým majitelem spousty triček nebo košil nejrůznějších střihů a barev? Pověste je všechny na košilová ramínka. Odpadne dlouhé přehrabování v kupičkách a vyhnete se pomačkání nažehlených kousků.
  • Bundy, sako, kabáty nebo i celý oblek pověste na ramínka s rožšířeným koncem. Tělo ramínka je navržené tak, aby udrželo i těžké svršky.
  • Pro kalhoty a sukně máme speciálně navržené ramínko s klipy. Kovové klipy jsou pohyblivé a umožní tak nastavit si šířku ramínka podle potřeb.

Kvalitní dřevěná šatní ramínka zkrátka představují nezbytnou součást každé dobře uspořádané šatní skříně.

Jejich použití zajišťuje nejen estetický vzhled, ale také ochranu a udržování kvality vašeho oblečení. Když využijete správného typu ramínka pro každý druh oděvu, budete mít dokonale organizovanou skříň, která usnadní rychlý a snadný přístup ke všem vašim oblíbeným kouskům.

Pojďme se ještě zaměřit na tenká košilová ramínka

Pokud jste hrdým majitelem široké škály triček a košil různých střihů a barev, použití košilových ramínek je tím pravým řešením. Košilová ramínka jsou štíhlá a elegantní, umožňují snadné pověšení triček a košil a minimalizují riziko pomačkání. Při využití košilových ramínek nemusíte trávit čas přehrabováním se v hromadě oblečení, protože každý kousek bude přehledně pověšen a snadno dostupný.
Pokud máte ve své kolekci také bundy, saka, kabáty nebo dokonce celé obleky, široká ramínka jsou tím správným řešením. Tyto ramínka jsou navržena s rozměrnějším koncem, který dokáže bezpečně podržet i těžší svršky. Díky nim se vyhnete deformacím a ztrátě původního tvaru těchto kusů oblečení. Dřevěná šatní ramínka jsou dostatečně pevná a odolná, aby unesla váhu těchto oděvů a chránila je před poškozením.
Pokud se zaměříme na spodní část oblečení, jako jsou kalhoty a sukně, speciální ramínka s klipy jsou pro ně ideální volbou. Tyto ramínka mají pohyblivé kovové klipy, které umožňují nastavit šířku ramínka podle potřeby. To je skvělé, protože se tak vyhnete zanechání nepěkných stop nebo zmačkání na záložkách kalhot a sukní. Stačí připnout klipy na vhodném místě a zavěsit oblečení tak, aby bylo perfektně vyhlazené a připravené k nošení.

Když si to srhneme

Při uspořádání šatní skříně pomocí těchto dřevěných šatních ramínek si můžete vyzkoušet několik praktických tipů a triků. Například můžete rozdělit svou skříň na sekce podle typů oděvů a použít vhodná ramínka pro každou sekci. Můžete také přidat označení nebo štítky ke každému ramínku, abyste snadno rozpoznali, který kousek oblečení se na něm nachází. A nezapomeňte využít prostor mezi ramínky pro umístění drobných doplňků, jako jsou šperky, šátky nebo kravaty, které můžete pověsit na háčky.
S pomocí dřevěných šatních ramínek můžete vytvořit organizovanou, přehlednou a elegantní šatní skříň. Správné použití různých typů ramínek pro různé druhy oděvů vám pomůže udržet vaše oblečení ve skvělé formě a usnadní výběr outfitu každé ráno. Takže nezapomeňte na výběr ramínek jako investici do dlouhodobého uspořádání a péče o vaši šatní skříň.

Další články