Informační lišta
na přehled článků
Promyšlený bytový design se odráží v každé části interiéru. Váším domovem totiž nejsou jen kuchyň, obývací pokoj, ložnice, předsíň. Dokonalý domov utváří i zdánlivé drobnosti. Každý detail ve vašem bytě hraje důležitou roli v tom, jak útulně bude působit na vás i návštěvy. Byt na každého hovoří skrytým jazykem, který zanechává dojem. Dojem komfortu, útulnosti nebo naopak chaosu. Proto nechte mluvit hlas útulnosti, luxusu a řádu. A to zejména v předsíni a šatně. 

O bytovém designu rozhodují detaily. V šatně jsou to ramínka

Kvalitně zpracovaný věšák nebo šatní skříň na jedné straně, na té druhé například ramínka. Ideální podoba vaší šatny záleží na vaší přestavě. Poctivá ramínka, která nebudou jen pozlátkem, ale i skutečně odolným pomocníkem, jsou ve vašem úložném prostoru zásadní záležitostí. Luxusní ramínka Mekko jsou synonymem osobitého designu a dokonalého řemeslného zpracování.

Prohlédnout ramínka Mekko

Bytový design

Jedinečná ramínka s jedinečnými vlastnostmi

  • díky tvarovanému masivnímu dřevu a kovovým hákům ramínka udrží i těžký kabát
  • protiskluzový materiál předchází klouzání kalhot a dalšího oblečení
  • ideální a dokonale vyladěné proporce ramínek snadno zabrání prověšení oděvu
  • nadčasový design garantuje kombinace bukového dřeva s elegantní ocelí

Buková ramínka Mekko dodáváme do nejlepších hotelů

Ať už si chcete přizpůsobit bytový design podle svého nebo hledáte ramínka, která by reprezentovala vaše podnikání, dejte na pozitivní reference. Mezi naše zákazníky patří české top hotely, které se rozhodly do svého itineráře zařadit luxusní ramínka Mekko.
 Hotel Aria  Hotel GlassHouse  Hotel Golden Well

Další články