Informační lišta
na přehled článků

Zařízení malého bytu

Taky na vás ze všech stran padá oblečení, občas zakopnete o poválené páry bot či o kabelku nastraženou v cestě? S tím se v malém bytě potýká snad každý. Jak ale zařídit malý byt co nejefektivněji? Je třeba využít všechny úložné prostory na maximum.
Zařízení malého bytu

Úložné prostory nemusíte schovávat za zavřenými dveřmi

Pokud se vám do bytu nevejde šatní skříň, nezoufejte. Máme pro vás tip, jak si zařídit malý byt prakticky i v duchu minimalismu. Nebudete se tak muset zbytečně zbavovat žádného kousku svého oblečení.

Komfort a pohodlí můžete mít i v úsporné verzi. Stačí jen stojan a šatní ramínka

Nemusíte být zrovna hvězdou přehlídkových mol, abyste si do svého bytu mohli pořídit pohyblivý stojan na oblečení. Nabízí chytré řešení tam, kde už se nevtěstná žádná skříň. Právě v malém bytě dokáže ušetřit hromadu místa. S praktickými ramínky budete mít oblečení uspořádané jako ve výkladní skříni.

S trochou kreativity si i v tom nejmenším bytě vytvoříte důmyslnou převlékárnu

Pořiďte si pár šikovných organizérů, stojan na oblečení a šatní ramínka. Během chvíle tak získáte perfektně zorganizovaný šatník.
Zařízení malého bytu ramínky

Jsou to právě maličkosti, které dělají domov domovem. Maličkosti jako šatní ramínka

V malém bytě i taková drobnost, jako je „obyčejné“ ramínko, upoutá hned pozornost. Proto při jejich výběru buďte nároční. Šatní ramínka Mekko z masivního bukového dřeva jsou nejen funkční a praktická, ale i designově krásná. Přesvědčte se sami.

Další články