na přehled článků

Vybavení šatní skříně

Říká se, že kdo má židli, ten si bydlí. Ale co by to bylo za pohodlné bydlení bez prostorné šatní skříně. Oblečení patří mezi první věci, které si do nového domova přinesete. Proto si každý váš módní kousek zaslouží i své místo. Jen tak se mu dostane té nejlepší péče. Při vybavení šatní skříně proto určitě nezapomínejte na ramínka. Oblečení, které visí na ramínkách se jen tak lehce nezmačká.
Vybavení šatní skříně

Šatní skříně jako solitér či vestavěná skříň? 

Na typu skříně nezáleží. Pro správné uskladnění vašeho oblečení je důležité její vnitřní uspořádání. Pokud si úložné prostory zorganizujete podle svých potřeb, šatna vám bude sloužit k plné spokojenosti. Co v žádné praktické skříni nesmí chybět?
 
  • Úložné boxy, koše a zásuvky pro malé nezbytnosti typu ponožky a spodní prádlo 
  • Podle prostor pevná nebo výsuvná šatní tyč na ramínka
  • Flexibilní výsuvné či polohovatelné police
  • Kvalitní a spolehlivá šatní ramínka na jednotlivé kousky oblečení i pro celý outfit

Na ramínkách nešetřete. Masivní bukové dřevo a kov zaručují dlouhověkost

Luxusní šatní ramínka Mekko se hodí k pověšení různých kousků oblečení. Výjimku tvoří snad jen vlněné svetříky, které si svůj tvar lépe udrží, když jsou poskládané na policích. Vyrábíme široká ramínka na kabáty, bundu nebo sako, užší ramínka na košile, ramínka s pohyblivými klipy na pověšení kalhot i sukní nebo ramínka opatřená kalhotovou tyčí pro zavěšení kompletního outfitu či celého obleku.

Chci si prohlédnout ramínka

Vybavení šatní skříně ramínky Mekko

Další články