Informační lišta
V červnu máme dopravu zdarma!
0 0 d 0 0 h 0 0 m
Doprava zdarma
Skrýt
Zobrazit
na přehled článků
Šatní ramínko

Jaké ramínko se hodí na kalhoty? Na výběr máte ze dvou variant

Chcete mít košili i kalhoty nebo celý oblek pohromadě? Vyberte si ramínko s protiskluzovou kalhotovou tyčí. Tyč je součástí ramínka na oblek i pánského košilového ramínka. Kalhoty i sukně můžete pověsit i na kovové klipy. Ty oblečení pevně stisknou, že z nich ani nejjemnější materiál nevyklouzne. Klipy jsou pohyblivé a šířku ramínka si tak podle potřeby lehce upravíte.

Chci si prohlédnout ramínka

Šatní ramínko Mekko

Šatní ramínko

Pokud si zařizujete novou šatnu nebo skříň a hledáte ideální ramínka pro vaše oblečení, je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Chcete, aby ramínka dobře plnila svou funkci a sloužila vám po dlouhou dobu. Jak tedy vybrat šatní ramínko? Poradíme vám, jak vybrat šatní ramínko, aby dobře plnilo svou funkci a sloužilo vám celý život.
Luxusní šatní ramínko

Kvalitní šatní ramínka z bukového dřeva a kovu přežijí celou generaci

Jsou tak bytelná, že unesou i tíhu objemnějších kousků oblečení. Bukové dřevo je pevné a houževnaté, ramínka z něj se jen tak snadno neohnou ani nezlámou. Odolnost ramínka zajistí i dobrá povrchová úprava. Tu by mělo tvořit několik vrstev laku, protože jen tak ramínko odolá opotřebení i při dlouhotrvajícím používání.

Jak vybrat šatní ramínko?

Při výběru ramínek je třeba zohlednit, jakému oblečení mají sloužit. Budou nosit kalhoty, košile nebo celý oblek? Šatní ramínko na svršky vybírejte podle šířky vašich ramen. Jen tak je možné zajistit zachování jejich tvaru. Nejobvyklejší šířka ramínka je 42 - 46 cm. Je však třeba mít na paměti, že různá ramínka jsou vhodná pro různé typy oděvů, jako jsou košile, saka, kabáty nebo bundy. Tělo ramínka na těžší kousky oblečení má rozšířené konce, aby poskytovalo ramenům dostatečnou oporu a zabránilo deformaci jejich tvaru. Na trička a košile postačí užší, úsporné košilové ramínko.

Vsaďte na kvalitní materiál. Masivní bukové dřevo a kov jsou zárukou dlouhé životnosti

Klíčem je kombinace materiálů

Kvalita materiálu je klíčovým faktorem pro dlouhou životnost šatních ramínek. Zde je naše doporučení sázet na masivní dřevo, jako je bukové dřevo, a kov. Ramínka vyrobená z bukového dřeva jsou pevná, odolná a prakticky se neohýbají ani nezlamují. Kombinace bukového dřeva s kovem poskytuje ramínkům potřebnou stabilitu a odolnost, které zajistí, že vydrží po celou generaci. Povrchová úprava šatních ramínek je také důležitá, aby byla odolná a chránila dřevo i kov před opotřebením. Výběr ramínek s několika vrstvami laku zaručuje jejich dlouhodobou odolnost a kvalitu.

Povrch šatních ramínek

Jednou z předností dřevěných ramínek je také jejich hladký a příjemný povrch. Dřevo je povrchově upraveno tak, aby nabízelo jemný dotek, což znamená, že se oblečení na ramíncích nebude poškozovat ani třít. Dřevěná ramínka jsou šetrná k materiálům a zajistí, že vaše oblíbené kousky zůstanou v perfektním stavu.

Další výhodou dřevěných ramínek je jejich nadčasový design. Nezáleží na tom, jaké trendy právě panují ve světě módy, dřevo vždy zůstane klasickým a elegantním materiálem. Proto můžete být jistí, že dřevěná ramínka budou vypadat stylově a vkusně bez ohledu na aktuální módní směry. Jsou to investice do budoucnosti, která vám přinese radost a spolehlivost po mnoho let.

Vaše šatní ramínka jsou investicí do péče o váš oděvní šatník. Kvalitní ramínka z masivního bukového dřeva a kovu nejenže chrání vaše oblečení, ale také poskytují estetický prvek do vaší šatny. S důrazem na správný výběr ramínek budete mít jistotu, že vaše oblečení bude vždy v perfektním stavu, dobře vyvěšené a připravené k nošení.

Další články