na přehled článků

Věšák na oblečení

Už se nemůžete dívat na vaše oblíbené oblečení, jak se válí po zemi nebo přes opěradlo židle? Pokud nemáte dostatek místa ve skříni, pořiďte si věšák na oblečení. Praktický a důmyslný pomocník pro odkládání svršků se hodí do každé domácnosti. Úložných a odkládacích prostor totiž není nikdy dost.
Věšák na oblečení

Doplňte věšák na oblečení elegantními ramínky. Kabát ani sako se vám už nikdy nepomačká

Samostatné věšáky mají mnoho podob. Ať už se rozhodnete pro němého sluhu nebo třeba pojízdný stojan, nezapomeňte na šatní ramínka. I taková drobnost, jako krásné ramínko pověšené na stylovém věšáku, ovlivní celkový dojem z vašeho interiéru. Pokud si potrpíte na detail, vsaďte na masivní buková ramínka Mekko. Při každém odkládání svršků vás potěší pohled na exkluzivní designový kousek.

Bukové ramínko je krásný designový doplněk. Stane se ozdobou každého šatníku, předsíně nebo vstupní haly

icon2
Exkluzivita a jedinečnost
icon3
Precizní zpracování
icon5
Nadčasový design

Ramínko od Mekka bude vašemu oblečení slušet

Masivní bukové dřevo v kombinaci s pevným ocelovým hákem spolu tvoří dokonalou harmonii. Neopakovatelná struktura přírodního dřeva vtiskává každému ramínku punc jedinečnosti. Tvar ramínka je navržen tak, aby poskytlo oblečení dostatečnou oporu a zabránilo jejich poničení. Díky protiskluzovému povrchu oděv z ramínka nespadne a vaše svršky se tak nebudou válet po zemi.

Další články