na přehled článků

Rekonstrukce šatny

Máte v domě šatnu, která už nevyhovuje vašim potřebám? Nejspíš je na čase změnit její uspořádání. Pusťte se do rekonstrukce šatny, aby se vám do ní všechny věci pohodlně vešly. Oblečení, obuv a další módní doplňky představují v každé domácnosti asi polovinu všech věcí. Proto si zaslouží mít dostatečný prostor na své uskladnění.
Rekonstrukce šatny

Než se vrhnete do rekonstrukce šatny, vše si důkladně promyslete

Šatna není jen praktickou a funkční místností, ale může se stát komfortní zónou vašeho domova. Pokud si její uspořádání dobře promyslíte, bude vám sloužit k naprosté spokojenosti. Dobře vybavená šatna samozřejmě dotváří i vzhled celého interiéru. Praktické organizéry a designové doplňky s promyšleným konceptem stylově zapadnou do moderního i tradičního domova.

Nezapomeňte na šatní ramínka. Vnesou do vaší skříně řád a šatník nebude jen místem nepřehledných komínků

Všechna trička, košile i kalhoty pověste na ramínka

Získáte tím dokonalý přehled o každém jednotlivém kousku. Už se vám pak nikdy nestane, že se při hledání jednoho trička rozsype celá kupička.
Zařízení šatny

Bukové ramínko Mekko plní svůj účel na jedničku. Navíc i dobře vypadá

Šatní ramínka vyrábíme z masivního bukového dřeva, které se jen tak snadno nezlomí. Dřevo v kombinaci s pevným kovovým hákem poskytuje dostatečnou oporu i těžkým kouskům oblečení. Ramínka svým tvarem respektují siluetu oblečení, které se tak neničí a nedeformuje.
icon1
Vysoká nosnost
icon3
Precizní zpracování
icon6
Kvalitní bukové dřevo

Další články