Informační lišta
V červnu máme dopravu zdarma!
0 0 d 0 0 h 0 0 m
Doprava zdarma
Skrýt
Zobrazit
na přehled článků
Ramínka na trička

Ramínka na trička

Také máte ve své skříni velkou spoustu triček nejrůznějších střihů i barev a pomalu nad nimi ztrácíte přehled? Zapomeňte na lovení svého oblíbeného vršku z hloubi skříně a neustále se bortící komínky. Pověste všechna svá trička na ramínka. V šatníku konečně zavládne pořádek a vy při oblékání ušetříte čas. Ramínka na trička jsou řešením i pro malé skříně. Díky úzkému profilu totiž nezaberou tolik místa.

Ramínka na trička jsou sice tenká, ale jen tak se nezlomí

Šatní ramínka vyrábíme z odolného bukového dřeva, které je sice pevné, ale i dostatečně pružné. Proto jen tak snadno nepraskne a nezlomí se. Masivní tělo doplňuje plochý kovový hák, díky kterému ramínka drží na tyči pěkně srovnaná.
 

Ramínka Mekko visí i v nejlepším hotelu v Evropě

Luxusní butikový hotel U Zlaté studně se nachází v samém jádru historického centra v Praze. Užijete si tu malebné výhledy, exkluzivní servis a další služby na světové úrovni. Jeho kvality potvrdila anketa TripAdviseru v roce 2016, kdy hotel dostal ocenění nejlepšího hotelu v Evropě a zároveň 3. nejlepšího hotelu na světě. Podívejte se na fotografie z hotelu. Jsme nadšení, že všechny pokoje hotelu jsou vybaveny našemi ramínky.

Ramínko Mekko

Další články