Informační lišta
V červnu máme dopravu zdarma!
0 0 d 0 0 h 0 0 m
Doprava zdarma
Skrýt
Zobrazit
na přehled článků
Ramínka na oděvy

Ramínka na oděvy

Dřevo a kov je spojení, které vašim oděvům přináší dokonalou oporu. Ramínka na oděvy vyrábíme z odolného buku. Jsou příjemná do ruky a díky ideálním tvarům oděvy neničí. Masivní dřevo osazujeme pevnými otočnými háky, s kterými se ve skříni snadno manipuluje. Ramínka vyrábíme v několika rozměrových variantách, vhodných pro různé typy oděvů. 

Košilová ramínka

Ramínka na košile, trička a jiné lehké vršky vyrábíme ve dvou variantách. Na výběr máte ramínka s kalhotovou tyčí potaženou neklouzavým semišem a klasiku bez tyče. Oba typy košilových ramínek mají úzký profil, díky tomu ve skříni nezaberou moc místa.

Ramínka na sako, kabát nebo bundu

Pro objemnější svršky máme masivní a bytelná ramínka, která unesou i velkou zátěž, aniž by se zlomila. Bukové tělo ramínek je na koncích rozšířené tak, aby poskytovalo oblečení dostatečnou oporu a nedošlo k deformaci ramen.

Ramínka na oblek s kalhotovou tyčí

Proč nemít kalhoty a sako na jednom ramínku. Pro celý oblek vyrábíme ramínka s rozšířenými konci, doplněná o kalhotovou tyč. Ta je potažena broušenou kůží, na které kalhoty pěkně drží a nekloužou.

Ramínka na kalhoty a sukně s klipy

Kalhoty a sukně si udrží svůj tvar, když je správně pověsíte. Ideálně na ramínka s pevnými kovovými klipy. S klipy na ramínkách můžete snadno pohybovat a nastavit si jejich šířku přesně na míru.

Další články