na přehled článků

Dárky pro muže

Najít originální dárky pro muže není jen tak. Máme pro vás tip na netradiční a luxusní dárky pro muže, které budou mít denně na očích. Překvapte je sadou designových šatních ramínek. Každé ráno si při pohledu do svého šatníku na vás vzpomenou.
Dárky pro muže

Dárky pro muže k narozeninám

Designová ramínka jsou ideálními dárky pro muže k narozeninám. Ať už jim je 20, 40 nebo 60. Radost z přehledně srovnaného oblečení a pohled na krásná dřevěná ramínka je potěší v každém věku. Ramínka vám přijdou v kompletním dárkovém balení, převázaném stuhou. Dárek budete moci rovnou předat.

Luxusní vánoční dárky pro muže

S vánočními dárky pro muže už si hlavu nelámejte. Překvapte je dárkovou sadou luxusních dřevěných ramínek, která s nimi prožijí zbytek života. Masivní dřevo v kombinaci s krásným balením udělají pod vánočním stromem mnoho parády. Dárek už od nás dostanete kompletně připravený a zabalený pro předání.

Valentýnské dárky pro muže

Naše ramínka mají všechny mužské atributy - pevnost, dlouhověkost i vytrvalost. Přičtěte k tomu příjemný vzhled, vystupování i strukturu a nezbývá nic jiného než mužům k Valentýnu pořídit dárek, který dá jejich šatník do latě. Dárek dodáváme kompletně připravený pro předání.

Dárky k výročí pro muže

Každý spokojeně prožitý rok vašeho vztahu je úspěchem a zároveň důvodem k oslavě. Dejte své mužné polovičce vědět, že jste si vašeho štěstí vědoma a pořiďte mu dárek k výročí šitý mužům na míru. Díky luxusním pánským šatním ramínkům s ním budete v kontaktu každý den a vždy si na vás vzpomene. Dárek dodáváme kompletně připravený pro předání.

Dárky k svátku pro muže

Svátek je milou příležitostí k obdarování druhých. Najít nějakou maličkost, kterou ocení mužská část naší populace nebývá snadné, my pro vás ale máme tip. Vhodným dárkem pro muže k svátku může být hezky zabalené luxusní pánské ramínko.

Dárky k promoci pro muže

Vytaste se po promoci svého muže, syna nebo synovce s překvapením. Skvělým dárkem k promoci budou stylová ramínka z masivu. Ať ten jeho slavnostní oblek visí ve skříni s noblesou a dlouho mu vydrží. Dárek dodáváme zabalený a připravený pro předání.

Další články